Serwis GSM

Serwis GSM

Serwis GSM obsługuje Warszawę i całą Polskę

Profesjonalny serwis GSM dla Apple i Samsung, który od 2006 roku zajmuje się naprawą telefonów. Wszelkie usterki i uszkodzenia telefonów mogą być naprawione przez naszych specjalistów. Każde urządzenie jest naprawiane przy użyciu specjalistycznego sprzętu serwisowego po przeprowadzeniu dokładnej analizy. Urządzenia naprawiamy zazwyczaj tego samego dnia, w którym urządzenie zostało przyniesione do naszego serwisu. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w dowolnej stacji w Warszawie. Jeśli znajdujesz się daleko od nas, możesz dokonać zakupów przez internet i wybrać ubezpieczoną dostawę kurierem.

Serwis GSM

Oferta serwisu GSM

Stłuczona szyba

Aby naprawić każdy problem z ekranem nie jest konieczna wymiana całego modułu ekranu. Dzięki naszemu doświadczeniu w serwisie i najnowszej technologii jesteśmy w stanie wykonać regenerację ekranu. Pozwala to na zachowanie oryginalnego wyświetlacza i zaoszczędzenie na naprawach.


Pęknięty wyświetlacz

Uszkodzenie ekranu może być wynikiem zgniecenia lub upadku telefonu. Zaleca się kontakt z profesjonalistą w celu naprawy pękniętych ekranów.

Słaba bateria

Regularne używanie telefonów może skutkować nieefektywną, słabnącą baterią. Nie trzeba wyrzucać telefonu, gdy nie jest w pełni naładowany lub szybko się rozładowuje. Możesz zapewnić, że Twój telefon będzie działał jak nowy, po prostu wymieniając baterię.


Ładowanie

Problem z ładowaniem

Czy masz problemy z ładowaniem? Zbadamy telefon i przedstawimy Ci wycenę. Problem z ładowaniem nie musi wymagać wymiany Twojego urządzenia. Nasze usługi naprawcze oparte są na oryginalnych częściach i zamiennikach najwyższej jakości.

Serwis GSM Wymiana szybki

Naprawiamy telefony marki Samsung i Apple przy użyciu oryginalnych części i serwis GSM udzieli na to gwarancje. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie użyć części najwyższej jakości, aby pomóc zaoszczędzić pieniądze. Naprawiamy uszkodzone szybki, uszkodzone złącza do ładowania i uszkodzone wyświetlacze, a nawet wymieniamy baterie. Większość napraw może być wykonana w czasie krótszym niż 30 minut od momentu otrzymania urządzenia. Posiadamy również na stanie magazynowym wszystkie podzespoły potrzebne do naprawy telefonów. Telefony wysyłane za pośrednictwem kurierów odsyłamy już następnego dnia. Na każdą usługę udzielamy gwarancji.

Dodatkowe usługi serwisu GSM w Warszawie

Wymiana wyświetlacza i ekranu dotykowego

Wyświetlacz jest najbardziej krytyczną częścią Twojego urządzenia. Ekran dotykowy jest tym, czego używasz najczęściej. Szybko się zużywa i łatwo go uszkodzić. Nasze centrum serwisowe naprawia uszkodzone panele dotykowe i instaluje wysokiej jakości części dla idealnego odwzorowania kolorów. Możesz wysłać do nas sprzęt, jeśli obraz jest nieostry lub ekran dotykowy nie działa tak jak powinien. Naprawimy go i zdiagnozujemy.


Telefon się nie włącza

Aby serwisować płytę główną, musisz posiadać niezbędny sprzęt i wiedzę. Wszystkie komponenty są zintegrowane na jednej płycie. Wykwalifikowany serwisant na podstawie objawów i diagnostyki sprzętu ustali, które komponenty uległy uszkodzeniu. Skontaktuj się z nami, jeśli urządzenie nie chce się wyłączyć, przestaje się ładować lub zawiesza się.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *