Serwis telefonów Xiaomi Warszawa

Serwis telefonów Xiaomi Warszawa

Serwis telefonów Xiaomi Warszawa

Witamy w serwisie Xiaomi

Prawdopodobnie czytasz tę stronę, ponieważ Twoje narzędzie smartfon, na którym tak bardzo polegasz, przestało działać. Teraz jesteś w dobrych rękach.
Jesteśmy wyłącznym serwisem marki Xiaomi w Polsce i posiadamy duży wybór części zamiennych. Jako serwis telefonów Xiaomi Warszawa to jeden z 3 polskich serwisów, możemy również zaoferować naprawę na oryginalnych częściach. Ze względu na jednoczesną sprzedaż produktów Xiaomi, jesteśmy w stanie zagwarantować niemal nieograniczone dostawy podzespołów, nawet tych trudno dostępnych jak płyty główne.

Przejrzystość i jasne zasady są dla nas ważne. Od razu podamy Ci profesjonalną wycenę i bezpłatnie postawimy diagnozę.

Cenimy Twój czas i wszystko robimy na miejscu. Na miejscu jesteśmy w stanie naprawić każdy problem, w tym baterię, złącze ładowarki czy niedziałający głośnik.


Naprawy gwarancyjne i pozagwarancyjne: Xiaomi, pomimo możliwości odwiedzenia polskich oficjalnych dystrybutorów, nie prowadzi autoryzowanego serwisu dla urządzeń zakupionych na rynku wtórnym. prywatnych importerów. W miejscu zakupu otrzymamy informację o serwisie, który może realizować gwarancję. Usługa naprawy gwarancyjnej oferowana przez Xiaomi dostępna jest dla urządzeń zakupionych w salonach Xiaomi oraz podmiotach, które podpisały umowę na naprawy gwarancyjne. Wszystkie urządzenia zakupione przez internet, w Bestcenie lub jutubie na OLX, nie są objęte gwarancją producenta. CCS obejmuje produkty od Ingram Micro Poland lub ABC Data. Informacja o gwarancji znajduje się w pudełku. RTV Euro AGD nie wyśle Cię do nich, jeśli jest tam niekompetentny pracownik. Naprawa w Xiaomi i gwarancja na inny serwis: Należy pamiętać, że gwarancja nie obejmuje uszkodzeń oryginalnych podzespołów.

SERWISY XIAOMI

Jesteśmy dumni, że jako jeden z nielicznych profesjonalnych serwisów Xiaomi w Polsce. Nasz serwis zapewnia naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne dla urządzeń innych dystrybutorów. uszkodzenia mechaniczne. Serwis Xiaomi Warszawa – Oto najczęstsze usterki. Nasz serwis stwierdza, że 80% telefonów Xiaomi ma uszkodzenia mechaniczne wynikające z nieostrożności. Uszkodzone panele LCD (telefony, które upadły) oraz uszkodzenia w wyniku kontaktu z cieczą (zalania) to główne tematy.


Nasz serwis może pochwalić się 99% wskaźnikiem skuteczności. Skupiamy się na rozwiązywaniu problemów, a nie rozkładaniu rąk jak inne serwisy. Oferujemy płyty główne do większości modeli i ceny, które są przystępne (50-60% wartości telefonu).

Serwis Warszawa dla Xiaomi i Oryginalne podzespoły

Przejrzystość oferty jest jedną z naszych podstawowych wartości. W tym Serwisie Xiaomi możesz otrzymać naprawę na oryginalnych częściach Xiaomi. Nie wprowadzamy naszych klientów w błąd co do pochodzenia części. U nas możesz kupić płyty główne, baterie i wyświetlacze do samodzielnego montażu. Wymienimy dobre zamienniki, jeśli koszt wymiany oryginalnych części przekroczy Twój budżet.

Naprawy Door2door

Możesz skorzystać z naprawy door2door wypełniając formularz online. Następnie wyślij do nas swój telefon z załączonym drukiem formularza. Możesz również napisać go odręcznie i dołączyć do przesyłki. Akceptowane są przesyłki pobraniowe, kurierskie lub inne formy płatności. Naprawę należy zlecić za pośrednictwem naszego sklepu internetowego.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *