serwis telefonów Motorola Warszawa

Serwis Motorola w Warszawie tylko u ekspertów

naprawa telefonów motorola Warszawa

W Warszawie Serwis Motorola i Amerykańska ikona

Kiedy myślimy o początkach telefonii komórkowej, większość ludzi od razu myśli o oryginalnych modelach fińskiej Nokii oraz produktach firm z Korei i Japonii. Historia telefonów komórkowych rozpoczęła się na przedmieściach Chicago w Stanach Zjednoczonych. Jest to coś, z czego niewiele osób zdaje sobie sprawę. Motorola opracowała pierwszy telefon komórkowy w 1983 roku. Pierwotnym wynalazcą był Martin Cooper. Prototyp został pokazany 10 lat wcześniej. Urządzenie było znacznie lżejsze od współczesnych telefonów, ważyło zaledwie 2 kg i mierzyło 20 cm długości. W momencie rozpoczęcia masowej produkcji dwie firmy były jedynymi, które mogły konkurować o udział w rynku telefonów komórkowych. Motorola i Nokia to wspomniane firmy.

Chociaż elektronika przeżywała różne losy i rynki, w ostatnich latach prym wiodą azjatyckie tygrysy, Oppo (Samsung, Huawei, Xiaomi i Oppo). Motorola i Nokia są obecnie w defensywie za sprawą tych gigantów. Świat zachodni i jego smartfony mają dominującą pozycję w dziedzinie firmware. Jednak Apple wciąż prowadzi w walce z firmami z Dalekiego Wschodu. Mimo poważnego kryzysu, który dotknął Motorolę na początku XXI wieku, nie zbankrutowała. Motorola wróciła do walki z liderami na rynku smartfonów w dobrym stylu. Firma, założona w 1928 roku, straciła swoje amerykańskie korzenie. W 1998 roku została kupiona przez Google, a trzy lata później sprzedana chińskiemu Lenovo.

serwis telefonów Motorola Warszawa
serwis Motorola Warszawa

Serwis telefonów Motorola - co możemy zrobić?

Minęło prawie 50 lat od wprowadzenia na rynek Motoroli DynaTAC model 8000x. Po krótkim kryzysie korporacyjnym, Motorola powróciła na rynek smartfonów z wieloma innowacyjnymi telefonami i rozwiązaniami, które podbiły serca tysięcy ludzi na całym świecie. W 2020 roku na pierwsze strony gazet trafił przełomowy model składanego smartfona Motoroli o nazwie RAZR. Model ten miał zachęcić do nostalgii i kompaktowych rozmiarów, które były synonimem telefonów typu flip phone z lat 90-tych. ExpressGSM wie, że Motorola jest uwielbiana przez wielu, dlatego też naprawa telefonów Motorola jest częścią naszego serwisu. Dużą wagę przykładamy do szybkości, komfortu klienta i zaufania. Choć nasz serwis w Warszawie może być wykonany stacjonarnie, mamy również możliwość odebrania urządzenia od Państwa, naprawy w naszym warsztacie i odesłania go do Państwa domu. U profesjonałów serwis Motorola Warszawa diagnozuje i naprawia najczęstsze problemy. Wymieniamy zbite szybki i ekrany LCD. Wymieniamy również zużyte baterie. Naprawa Motoroli nie różni się zbytnio od napraw innych marek. Dlatego też nasz cennik jest rozsądny i nie naraża klientów na wysokie koszty. Naprawa Motoroli wykonywana jest wyłącznie przez doświadczonych, profesjonalnych serwisantów. Natychmiast diagnozujemy i informujemy klientów o kosztach naprawy ich telefonów Motorola, gdy tylko trafią do nas na naprawę. Na każdym etapie naprawy informujemy naszego klienta o ewentualnych nieprzewidzianych problemach lub dodatkowych kosztach. Naprawy Motorola dostępne są dla każdego modelu.

Naprawa oprogramowania i sprzętu Motorola Warszawa

Rozwój oprogramowania jest ściśle związany z dynamicznym rozwojem smartfonów i urządzeń elektronicznych. Oczywiste jest, że dostawcy oprogramowania aktualizują swoje produkty wraz z rosnącymi możliwościami sprzętu. Pomoc techniczna ExpressGSM dla Motoroli jest dostępna w przypadku błędów w systemie operacyjnym. Cofniemy aktualizację powodującą błąd, zidentyfikujemy problem, a następnie przywrócimy ustawienia fabryczne. Na koniec dokładnie sprawdzimy każdą aktualizację i ponownie ją zainstalujemy.

Naprawa telefonów Motorola - zalany sprzęt

Zalanie telefonu wymaga technicznej znajomości zarówno budowy urządzenia, jak i okoliczności, które do niego doprowadziły. Kluczowe jest ustalenie, jakiego rodzaju ciecz dostała się do smartfona po zalaniu. Choć delikatna elektronika nie przepada za wilgocią, należy zdawać sobie sprawę, że ciecze inne niż woda mogą powodować uszkodzenia. W przypadku wody wystarczy sprawdzić podzespoły pod kątem ewentualnych przepięć, a następnie opróżnić urządzenie. Konieczne jest czyszczenie telefonów Motorola po zalaniu ich słodkimi napojami. Resztki cukru mogą spowodować kolejne zwarcie, które może doprowadzić do nieodwracalnego uszkodzenia urządzenia.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *